ДЗОВ "Ерудит"

Щочка Анастасія

3-тє місце в обласній олімпіаді з української мови, 3 місце в обласному етапі захисту наукових робіт МАНу в секції «українська мова»

Комсомольська гімназія імені В.О. Нижниченка

В «Ерудиті» відпочивала 2 літа поспіль

Незабутні почуття охоплюють мене в день заїзду та відкриття зміни: відчуття домашнього затишку, тепло вірних друзів, щирість літніх посмішок, – ти знову вдома, в «Ерудиті», де на тебе дійсно чекали.

 

Аня Кульчинська

Полузірський НВК

4-те літо в «Ерудиті»

Найяскравіше свято для мене – «Ерудит» має талант», бо саме під час підготовки цього заходу ми вперше знайомимося один із одним, за допомогою підказок та порад вожатих маємо можливість розкрити себе, випробувати свої сили в тих видах мистецтва, які раніше здавалися нам недосяжними.

 

Гнатченко Влада

Миргородська спеціалізована школа 1-3 ступенів № 5.

Відпочивала у таборі "Ерудит" 6 разів

Дуже люблю все, що пов’язане з сонцем та водою, тому мої улюблені свята й конкурси в «Ерудиті» ті, що проходять на пляжній зоні: конкурс русалок, свято Нептуна, конкурс скульптур із піску, пляжні вечірки тощо. Цього літа незабутнє враження на мене справив дівич-вечір у День річкових див, думаю, що кожна з учасниць цього дійства надовго запам’ятає його.

 

Марина Рябухіна

3-тє місце в ІІ етапі олімпіади з історії та географії

Штомпелівська ЗОШ

2-ге літо в «Ерудиті»

Обожнюю День розумників, який розпочинається марафоном добрих справ і завершується запальною вечіркою «Ботанік-паті», у цей день дівчата змагаються з хлопцями за звання найрозумнішої половини людства.

 

Сергій Койнаш

Бронзовий призер обласної олімпіади з креслення

Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

2-ге літо в «Ерудиті»

В «Ерудиті» кожний день по-своєму класний! Мені сподобався найбільше «Танцювальний батл», бо наш загін презентував справжнісінький БАЛЕТ. Так, саме балет...«Лебедине озеро»… Ми імпровізували на ходу й зірвали шалені оплески. Також не можу не згадати про більш серйозні заходи, які дають нам змогу задуматися, наприклад, вечір «Джаз літньої ночі»... Це не передати словами. Я почувався наче на вишуканому вечорі десь в Чикаго, а біля мене сам Френк Сінатра.

 

Маша Питулько

2 місце у всеукраїнському етапі на мовно-літературному конкурсі ім.Т.Шевченка, 2 місце на обласній олімпіаді з української мови та літератури у 2013 р.

Кременчуцький ліцей інформаційних технологій №30 ім. Н.М. Шевченк.

Перше літо в «Ерудиті»

Мій улюблений вечір у "Ерудиті" - табірний варіант програми "Розсміши коміка", де ми з моєю подругою мали можливість проявити акторські здібності та порадувати глядачів своїм виступом.

 

Грицай Аліна

1-ше місце в обласному етапі захисту наукових робіт МАНу в секції «інформатика»

Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені Івана Петровича Котляревського

2-ге літо в «Ерудиті»

Усі дні були неповторні, вражаючі та захоплюючі, але в моєму серці назавжди залишиться свято «Чотири стихії», яке було своєрідним таїнством для нас, і, звичайно ж, найсмачніший вечір загонового вогню з печеною картоплею, піснями під гітару і яскравим Чумацьким Шляхом над нами.

 

Ольга Чорнуха

3-тє місце в обласному етапі захисту наукових робіт МАНу в секції «географія», 1-ше місце у всеукраїнській вікторині з географії, культури, історії Індонезії

Лохвицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

4-те літо в «Ерудиті»

Мій найулюбленіший день цього літа – день краси! Конкурс зачісок, боді-арту, дефіле, студії візажу, манікюру, східних танців, фотосесія, вечірка «Леді в чорному» - просто неймовірно!

 

Гайдаржи Ілля

Полтавський обласний ліцей-інтернат при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А. С. Макаренка

Перше літо в «Ерудиті»

Найбільше мені сподобався конкурс відеокліпів, у якому кожен із нас відкрив у

собі щось нове... Він найбільш емоційний та хвилюючий для мене день.

 

Денис Терещенко

1-ше місце в обласній олімпіаді з фізики, 3-тє місце у всеукраїнській олімпіаді з історії

Загальноосвітня школа №10 ім. В.Г. Короленка м. Полтава

Перше літо в «Ерудиті»

Мій улюблений день в «Ерудиті» - День мандрів у часі. Було дуже цікаво, готуючися до вечірнього заходу, дізнатися щось нове про свою епоху, переживати разом зі своїми героями події сторічної давнини.

 

Мацур Сергій

2-ге місце в IV етапі на олімпіаді з економіки

Лубенська спеціалізована школа №6

Перше літо в «Ерудиті»

Найбільше я люблю День кіно, як на мене, найбільш насичений подіями день. Усю свою фантазію ми спрямовували на гідну постановку обраного кінематографічного бестселеру та створення яскравого та неповторного образу для вечірки кіногероїв.

 

Галя Бойко

1-ше місце ІІ етапу конкурсу ім. Т. Шевченка, 2-ге місце в ІІ етапі конкурсу мовознавців ім. П. Яцика, 3-тє місце в ІІ етапі олімпіади з української мови та літератури, 3-тє місце в ІІ етапі олімпіади з фізики.

Вікторійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

4-те літо в «Ерудиті»

«Ерудит» для мене - це світ дитинства, казки, чарів, у якому кожна мить захоплює. Найфантастичніший день, присвячений Україні, який дарує тобі ще більше рідних слів, музики, поезії, він наскрізь пройнятий любов’ю до країни; напевно, цього дня всі відчувають ще більшу близькість, спорідненість душ.